Figyelmeztetés
  • JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /var/www/acc/images/aktualis/2016/20161116_tdk
Megjegyzés
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/aktualis/2016/20161116_tdk

2016. november 16-án 10 dolgozat bemutatásával zajlott a Kari TDK konferencia. A szépen illusztrált prezentációk átfogó képet adtak a karon folyó sokszínű oktatásról és kutatásról.

A TDK dolgozat készítésére vállalkozó hallgatók valamennyien érdekes előadásban számoltak be munkájukról, azt követően pedig a kérdésekre adott válaszaikkal bizonyították vitakészségüket, témában való jártasságukat. Az írásban leadott dolgozatok bírálói pontszámai, valamint a zsűri által az előadásokra  adott pontszámok együttesen döntik el, hogy mely dolgozatok érnek el helyezést, és melyek bemutatása javasolt az OTDK-n.
Az Óbudai Egyetem valamennyi karán megrendezett TDK közös eredményhirdetésére 2016. november 23-án Budapesten, a Bécsi úti campusban kerül sor, ahova valamennyi TDK-zó hallgatót várunk.
Az Alba Regia Műszaki Karon készült dolgozatok:

Simon Krisztián Mátyás
A Duna érsekcsanádi szakaszának monitoringja a rezéti-dunán történt kotrást követően
Konzulens:  Dr. Busics György, egyetemi docens

Petrétei Boglárka Alexia
Alternatív pontjelek pontossági vizsgálata barlangok lézerszkenneres méréséhez
Konzulens: László Gergely, intézeti mérnök
Konzulens: Dr. Tarsoly Péter, adjunktus

Tóth Sándor József
Az egykori magyar hosszmértékegység rekonstrukciója körtemplomok szabatosan meghatározott méreteiből
Konzulens: Dr. Busics György, egyetemi docens

Szpisják Patrik
Memóriarezidens adatbázis kezelő rendszerek performancia vizsgálata tranzakciós és analitikai műveletekre
Konzulens: Dr. Rádai Levente, adjunktus

Molnár Edit
Templombelső 3D modellezése UAV felméréssel
Konzulens: Dr. Jancsó Tamás, egyetemi docens
Konzulens: Dr. Udvardy Péter, egyetemi docens

Kalmár Erzsébet Noémi
UAV-val készült felvételek régészeti alkalmazása
Konzulens: Dr. Tóth Zoltán, adjunktus
Konzulens: Balázsik Valéria, címzetes egyetemi docens

Tóth Dániel Bulcsú
Okostelefonnal az autós közlekedésért
Konzulens: Nagyné Dr. Hajnal Éva, egyetemi docens

Szántó Marcell
LEO műhold-formációk megvalósíthatósági vizsgálata
Konzulens: Dr. Földváry Lóránt, egyetemi docens

Bán Péter
Az agrártámogatások és a MePAR
Konzulens: Dr. Udvardy Péter, egyetemi docens

Weisz Attila
Régészeti feltárások geodéziai és térinformatikai támogatása önálló hálózat kialakításával
Konzulens: Dr. Busics György, egyetemi docens

A TDK dolgozatot készítő hallgatóknak gratulálunk!

/Balázsik Valéria írása/

{gallery}aktualis/2016/20161116_tdk:::0:0{/gallery}